З-під куль на Майдані під кулі бойовиків. Студент із АТО звернувся до влади

З-під куль на Майдані під кулі бойовиків. Студент із АТО звернувся до влади
З-під куль на Майдані під кулі бойовиків. Студент із АТО звернувся до влади

Минуло два роки після загибелі Небесної сотні.

Політичні лідери Майдану, прийшовши до влади після гучних обіцянок, на початку війни з РФ просто "підняли руки" та зайнялися декоративними реформами. У цьому переконаний молодий студент КНУ ім.Шевченка, який одразу після активної участі у Революції Гідності продовжив боротьбу у зоні АТО.


Молодий хлопець напередодні другої річниці жорстоких розстрілів на Майдані пояснив, за що він боровся тоді та що захищає зараз, щодня ризикуючи життям зі зброєю у руках. 18 травня 2014 року молодий студент Олександр оформив академвідпустку та став бійцем добровольчого батальйону "Донбас". Хлопець вийшов з Іловайського пекла та нині служить у 46 окремому батальйоні спеціального призначення "Донбас Україна".

Маючи для своїх юних років такий вражаючий послужний список, Олександр пояснив, що від українських лідерів очікують кардинальних змін та реанімування країни. "Зі зброєю в руках я прийшов захищати не діючий конституційний лад, і, тим більше, не майбутнього президента, що обіцяв завершити АТО за три дні, а свої наївні мрії. Я не хотів проведення декоративних реформ, я хотів і хочу реформації всього політичного устрою. Я стояв за країну, де легалізована зброя, тому що влада не боїться своїх громадян. Я стояв за країну, де політики є моральними авторитетами, прикладами для наслідування, а не предметом випуску сатиричних програм", — вважає юний захисник країни. Своєю чергою, він готовий відстоювати своє майбутнє та майбутнє України, незважаючи на ціну, яку доведеться сплатити. "Я стояв за країну можливостей самореалізації, а не місце для тотальної еміграції. І, можливо я досі наївний, проте я вірю в це майбутнє для України. І зроблю максимум для його реалізації. Моє покоління є вісником нової доби, початком нового періоду для України. І вам, політикам, не вдасться знову нас назвати простими провокаторами, не вдасться все знову спихнути на "агентів Кремля", ми доб’ємось свого, чого б це нам не коштувало", — пояснив студент.Источник: “http://antikor.com.ua/articles/88333-z-pid_kulj_na_majdani_pid_kuli_bojovikiv._student_iz_ato_zvernuvsja_do_vladi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя