"Буковина" переграла команду Тернопільської області

Сьогодні чернівецька «Буковина», яка готується до виступів у першості України серед команд другої ліги, зіграла у рідних стінах черговий контрольний поєдинок. На штучному полі ФОК «Олімпія» підопічним Віктора Мглинця протидіяли футболісти команди з Чортківського району Тернопільської області «Марспирт» (Марилівка). Цей колектив виступає у першості Тернопільщини.

Зустріч відбувалася за переваги «Буковини». Вже у перші хвилини зустрічі воротам гостей загрожували Богдан Скибінський та Олександр Семенюк. Ударам гравцям чернівецької команди забракло влучності.

На 23 хвилині гри буковинці спромоглися забити перший гол у зустрічі. Відзначився потенційний новачок «Буковини» — вихованець місцевого футболу Олександр Лакуста. А на 32 та 39 хвилинах поєдинку двічі відзначився чернівчанин Максим Клочко. За хвилину до завершення першої половини гри небезпечно пробивав по воротах суперника Олександр Тодорович. На удар Олександра зреагував голкіпер команди з Тернопільської області.

У другій половині матчу гравці «Буковини» забили ще двічі. Голи на свій рахунок записали Олександр Темерівський та Валерій Блажко. Футболісти колективу «Марспирт» відповіли двома влучними ударами. Поєдинок завершився з рахунком 5:2 на користь «Буковини».

У лавах команди з Чернівців виступало багато потенційних новачків. Дехто з ним незабаром може зіграти за «Буковину» у офіційних зустрічах.

Стартовий склад «Буковини»:

Юрій Бахтіяров, Богдан Скибінський, Петро Климус, Олександр Маковійчук, Михайло Рябий, Олег Керчу, Олександр Тодорович, Іван Піцик, Олександр Семенюк, Максим Клочко, Олександр Лакуста.

На заміну виходили:

Вадим Петришин, Олександр Лесюк, Дмитро Буняк, Леонід Українець, Микола Коваленко, Валерій Блажко, Олександр Темерівський, Сергій Купріч, Віктор Сорочан, Денис Зачиковський.

Олексій МАМЧУК, "БукІнфо", (с)

www.bukinfo.cv.ua


Источник: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=1050”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя