До 2 років позбавлення волі засуджено митника на Закарпатті, який "випустив" 12 тимчасово ввезених в Україну автомобілів

До 2 років позбавлення волі засуджено митника на Закарпатті, який випустив 12 тимчасово ввезених в Україну автомобілів

Як повідомив процесуальний прокурор у даному кримінальному провадженні Юрій Пехньо, вироком суду, згідно санкцій інкримінованих статей, екс-митнику призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки з встановленням іспитового строку. Також, вироком суду, його позбавлено права обіймати посади пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарськими функціями в органах державної влади строком та призначено штраф.

Нагадаємо, вказаний вже колишній працівник митниці, вніс до програмного комплексу митниці, недостовірні дані про виїзд 12 автомобілів іноземної реєстрації за межі митної території України. Хоча насправді вказані транспортні засоби та громадяни того дня у пункті пропуску в напрямку виїзд кордон України не перетинали, відповідно у зоні митного контролю митного поста не перебували, митне оформлення та митний контроль не проходили.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/138696-Do-2-rokiv-pozbavlennia-voli-zasudzheno-mytnyka-na-Zakarpatti-iakyi-vypustyv-12-tymchasovo-vvezenykh-v-Ukrainu-avtomobiliv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя