В Ужгороді нагородили переможців конкурсу «Податки очима дітей-2012»

В Ужгороді нагородили переможців конкурсу «Податки очима дітей-2012»
Відзнаки за участь у творчому змаганні на краще висвітлення податкової тематики закарпатським школярам, які посіли І-ІІІ місця в обласному етапі конкурсу, вручив голова ДПС в області Василь Іванчо.

Цього року у конкурсі взяли участь понад 400 учнів зі 120 загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області двох вікових категорій 9 – 11 років та 12 – 15 років. Змагання відбулися за трьома творчими напрямами: художні твори; твори декоративно­-прикладного мистецтва та літературні твори. На обласний етап конкурсу надійшли 60 творчих робіт переможців районних етапів конкурсу.

Журі обласного етапу конкурсу, до складу якого увійшли представники освітянської галузі, засобів масової інформації та мистецтвознавці, оцінювали художні твори, твори декоративно-прикладного мистецтва та літературні твори переможців районного етапу.

Серед лауреатів є як нові імена, так і неодноразові його учасники. Мегела Ангеліна з Тур’я-Ремети переможець обласного етапу вже кілька років поспіль, її роботи щороку у різних напрямах конкурсу.

Переможець літературного напряму Михайло Місарош з Тячівщини під час нагородження декламував свою «Податкову абетку».

Конкурс підтвердив, що прагнення зрозуміти суть і значення податків у суспільстві для його учасників є не миттєвим захопленням, відзначив Василь Іванчо, — повідомили Закарпаття онлайн в ДПС у Закарпатській області.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/101418-V-Uzhhorodi-nahorodyly-peremozhtsiv-konkursu-Podatky-ochyma-ditei-2012-”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя