Vadim Merikov: "З 25-літтям Військово-морських сил Збройних сил України..."

Vadim Merikov в facebook:

З 25-літтям Військово-морських сил Збройних сил України, які стали символом незборимого флотського духу, бойового братерства, сили та патріотизму. Об этом сообщает tp0332.in.ua со ссылкой на СМИ.

Слава Богу, на чорноморському флоті повно порядних людей. І командувач віце-адмірал Ігор Воронченко, з яким ми познайомилися на початку 2014 року в Миколаєві, і його підлеглі - Ігор Тимчук, Alexey Neizhpapa , командири бойових підрозділів, і славетні офіцери, мічмани, матроси, всі ті, хто допомагає флоту бути одним із найсильніших у ... Європі, усі Ви - з міцних українських матеріалів, замішаних на багатовіковій чорноморській історії звитяги, боротьби та завзяття.

Тоді ж, 2014-го року, на фестивалі Золотий лелека Анна Матвеева ми познайомилися і взяли шефство над морським буксиром КОРЕЦЬ капітан - Максим Носенко , тому котрий рік поспіль омолоджуємо легендарний корабель і допомагаємо екіпажу. До речі, спільними зусиллями його, обікраного, украй важко виводили з окупованого Криму, і зовсім недавно повернули йому, відремонтованому, з полону флотське серце - колокол. До речі, на ньому знімають фільм, а без нього не пройшло жодного навчання, бо КОРЕЦЬ - основа основ нашого флоту.

Флотського здоровя Вам, друзі! Миру Вам, родини моряків. Добра і віри, народе України.Vadim Merikov
Vadim Merikov
Vadim Merikov
Vadim Merikov
Vadim Merikov


ТОП новости

Вход

Меню пользователя