У Чернівцях поліцейські навчали школярів і педагогів, як поводитися з вибухонебезпечними предметами (ФОТО)

ЧАС ВИМАГАЄ ЗНАТИ /

Що робити у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмету? Як діяти під час замінування об’єкту? Які особливості евакуації? Про все це поліцейські-вибухотехніки розповіли директорам чернівецьких навчальних закладів під час проведення Дня цивільного захисту, який відбувся на базі школи № 4.

Як повідомили БукІнфо у відділі комунікації ГУНП в Чернівецькій області, для практичного відпрацювання дій у випадку надзвичайної ситуації для учнів та персоналу школи було проведено навчання з цивільної оборони. За сценарієм у приміщенні школи виявлено підозрілий предмет. У закладі оголошено евакуацію, вчителі відводять дітей у безпечне місце та повідомляють про знахідку відповідні служби.

Як зазначив директор Чернівецької ЗОШ №4 Іван Тивоняк, мета цього заходу – навчити педагогічний колектив, як реагувати у тій чи іншій надзвичайній ситуації. Перед керівництвом навчального закладу стоїть завдання у найкоротший термін вжити заходів задля збереження життя та здоров’я учнів.

Для присутніх на заході директорів інших навчальних закладів міста працівники вибухотехнічного відділу ГУНП в Чернівецькій області нагадали алгоритм дій при загрозі вибуху. Поліцейські роз’яснили освітянам, яку небезпеку несуть різні види вибухонебезпечних предметів і як уникнути жертв на випадок їх спрацювання.

Про особливості небезпечних знахідок вибухотехніки розповіли і школярам. Дітлахи зацікавлено розглядали макети гранат і мін та задавали поліцейським безліч запитань.

Такі пізнавальні зустрічі з учнями працівники вибухотехнічного відділу проводять регулярно як у Чернівцях, так і в освітніх закладах області. Фахівці-вибухотехніки працюють цілодобово, здійснюючи виїзди на всі звернення громадян щодо підозрілих знахідок та повідомлень про замінування об’єктів.
Фото відділу комунікації ГУНП в Чернівецькій області

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=91728”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя