І.Луценко: в.о. голови НБУ буде Я.Смолій до остаточного узгодження кандидата

І.Луценко: в.о. голови НБУ буде Я.Смолій до остаточного узгодження кандидата

Яків Смолій


КИЇВ. 10 травня. УНН. Виконувачем обов’язків голови Національного банку України буде перший заступник очільника НБУ Яків Смолій до остаточного узгодження кандидата. Про це заявила представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко в ефірі "112 Україна", говорячи про питання, пов’язані з Валерією Гонтаревою, яка подала у відставку з посади 10 квітня, заявивши, що піде за місяць, тобто 10 травня, передає УНН.

"Цей міжпленарний період призвів до того, що Президент не зміг до кінця провести всі політичні консультації з наступною кандидатурою, яка буде запропонована на посаду голови НБУ. На сьогоднішній день, якщо Валерія Гонтарева йде у відпустку (а вона за місяць, 10 квітня, оголосила про те, що вона має намір подати у відставку і 10 травня настає цей день), я думаю, що виконувати обов’язки і зараз тримати НБУ в своїх руках буде її перший заступник Яків Смолій. А Президент визначиться після політичних консультацій з парламентом", — заявила І.Луценко.

За її словами, голова Нацбанку України Валерія Гонтарева надасть звіт у Верховній Раді, якщо буде така необхідність.

"На сьогоднішній день Валерія Гонтарева не йшла, вона нікуди не тікала на другий день, вона завжди спілкувалася з депутатами. Вона завжди на всі запрошення парламентаріїв приходила і завжди звітувала аргументовано, виважено. І якщо виникне така необхідність, Гонтарева прийде і буде звітувати", — додала нардеп.

Нагадаємо, 10 квітня голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що написала заяву про відставку за власним бажанням з 10 травня цього року і подала її Президенту.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1663233-i-lutsenko-v-o-golovi-nbu-bude-ya-smoliy-do-ostatochnogo-uzgodzhennya-kandidata”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя