«Укрпошта» скупилась новими і вживаними вантажівками на 38 мільйонів

news-image: «Укрпошта» скупилась новими і вживаними вантажівками на 38 мільйонів
ПАТ «Укрпошта» 3-27 квітня уклала сім угод про закупівлю вантажівок на загальну суму 37,84 млн₴

Про це повідомляється у системі «Прозорро», пише сайт Наші Гроші.

Сума договорів на 5,7% нижча від загальної очікуваної вартості в 40,13 млн₴

  • ТОВ «Сучасні вантажівки» за 31,76 млн₴ замовили 27 стінових фургонів МАЗ-4371N2 із підіймальними платформами «Dhollandia» по 1,17-1,18 млн₴

Без підйомника їх продають по $38 тис, або 1,02 млн₴, але невідомо, з ПДВ чи без.

Кінцевим бенефіціаром фірми є Ольга Мещаніна, а засновниками – ТОВ «Ріалто» та ВАТ «ЗНВКІФ «Коннект».

У кінці 2013 року акції фонду належали белізькому офшору «Пальміра Фінанс ЛТД» і ТОВ «Дженерал Істейт» тієї ж Мещаніної та 75-річної Світлани Новікової.

Нині фондом володіє ТОВ «Український центр проектування фінансових груп». Останнє віднедавна має назву «Перша українська платіжна система» і належить Андрію Журжію – нардепу від «Самопомічі».

На фонд «Коннект» також записане ТОВ «СВА Автек». Співвласницею компанії є 71-річна Парасковія Мещаніна – родичка Євгена Мещаніна, якого називають власником групи компаній «Автек».

  • ТОВ «Амако Україна» за 3,78 млн₴ поставить три стінових фургони Iveco Daily 70C15 із підіймальними платформами «Dhollandia» по 1,05 млн₴

На ринку воно продає такі автомобілі без підйомника дещо дорожче – по 1,08 млн₴

Засновниками фірми є Саад А.І. Алкораєф із Саудівської Аравії та офшор з острова Мен «Амерікан Машінері Компані Лімітед». Раніше 1% статутного капіталу належав Віталію Скоцику, який був головою наглядової ради групи компаній «Амако» та директором групи компаній «Лендком». Також Скоцик відомий як голова Аграрної партії України.

  • ТОВ з ІІ «Сканія Україна» швецької компанії «Scania CV AB» дали 2,29 млн₴ за три вживаних сідельних тягачі Scania G400LA4x2MNA 2010 року випуску із пробігом 578-615 тис км і напівпричепами по 765 тис₴

У відкритих джерелах є дані про продаж тягача того ж року випуску із пробігом 460 тис км без напівпричепа за 25 тис євро, або 716 тис₴ без ПДВ.

Із переможцем «Сканія Україна» змагалося ТОВ «Автоскладальне підприємство «Кобальт» Валерія Пінскія та Харківської міської асоціації воїнів-інтернаціоналістів. У решті випадків дорожчим конкурентом було ТОВ «ТД Будшляхмаш» Мирослава Гуйвана – голови наглядової ради та основний акціонер ПрАТ «Спецбудмаш».

На п’яти з шести тендерів щодо фургонів ДочП «Укр-Фестіна» пропонувало на 4-10% нижчі ціни, але його відхилили через відсутність чинного сертифікату відповідності на товар або шасі, документу про повноваження представника і перекладу опису продукції та наявність у відповідній довідці менше восьми СТО по Україні.

Крім того, на виграних «Амако Україна» торгах фірма «Сучасні вантажівки» теж була відхилена через відсутність сертифікату.Джерело статті: “http://www.blitz.if.ua/news/ukrposhta-skupylas-novymy-i-vzhyvanymy-vantazhivkamy-na-38-milyoniv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя