Вартість газу для киян зросла

Вартість газу для киян зросла
Мешканцям української столиці доведеться більше платити за газ. Як інформує replyua.net з посиланням на УНІАН, відповідну інформацію розповсюдили у київській газопостачальній компанії Київгаз. Зокрема, у повідомленні прес-служби компанії наголошується, що з квітня поточного року жителі міста Києва будуть сплачувати 6 958₴ за одну тисячу кубічних метрів природного газу. Тобто, для киян тариф зросте на 1,2% у порівнянні з раніше встановленими цінами (6 879₴ за 1 тис. кубометрів). Фіксований тариф на постачання газу для споживачів побутової категорії встановлювався у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 року №187 на термін з 1 квітня 2017 року по 1 квітня 2018 року.

Зростання вартості газу відбулося через подорожчання ціни на транспортування магістральними газопроводами і тарифу на розподіл.

Варто нагадати, що Національна комісія, що займається держрегулюванням енергетики і комунальних послуг, має намір з початку липня поточного року підвищити оптово-ринкову ціну на електроенергію на 1,8%. Відповідне розпорядження оприлюднене у постанові регулятора.

Джерело статті: “http://replyua.net/news/64466-vartst-gazu-dlya-kiyan-zrosla.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя