МЗС Нідерландів про звільнення Цемаха: новини з Києва викликають багато питань


Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок заявив, що перебуває у тісному контакті з українською владою з приводу звільнення українським судом з-під варти колишнього бойовика угруповання "ДНР" Володимира Цемаха

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на нідерландський портал Nieuws. Об этом сообщает ultrainfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ми перебуваємо в курсі справ" — сказав Блок.

Разом з тим міністр відмовився вдаватися в деталі і не став розкривати, чи була нідерландська сторона поінформована про звільнення Цемаха заздалегідь.

За його словами, останні повідомлення з Києва "викликають багато питань".

Раніше у міжнародній Спільній слідчій групі (JIT), яка займається розслідуванням справи MH17, заявили, що хотіли б допитати Цемаха, але його звільнення це ускладнює.

Нагадаємо, депутатка Європейського парламенту від Нідерландів Каті Пірі назвала "тривожним" звільнення українським судом з-під варти колишнього бойовика угруповання "ДНР" Володимира Цемаха.

5 вересня судді Апеляційного суду міста Києва відпустили Цемаха під особисте зобов’язання. Прокуратура вимагала залишити підозрюваного під арештом, заявляючи, що він може втекти.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/05/mzs_niderlandiv_pro_zvilnennya_cemakha_novyny_z_kyyeva_vyklykayut_bagato_pytan”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя