Гетманцев визнав необхідність серйозного коригування законопроекту №1210

Законопроєкт буде істотно відкориговано, починаючи від ставок рентних платежів на видобуток залізної руди і закінчуючи BEPS, — Гетманцев — Гетманцев визнав необхідність серйозного коригування законопроекту №1210
Законопроєкт буде істотно відкориговано, починаючи від ставок рентних платежів на видобуток залізної руди і закінчуючи BEPS, — Гетманцев
Приблизно наполовину законопроєкт повинен бути оновлений в частині запропонованих норм — нардеп Об этом сообщает for-um.in.ua со ссылкой на СМИ.


Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що норми, запропоновані законопроектом №1210 є набагато суворішими, ніж повинні бути.


Про це повідомляє Мінпром.


«Ми згодні з бізнесом і з експертами — приблизно наполовину законопроєкт повинен бути оновлений в частині запропонованих норм», — сказав він.


За словами Гетманцева, законопроект буде істотно відкориговано, починаючи від ставок рентних платежів на видобуток залізної руди і закінчуючи BEPS.


Голова комітету також повідомив, що до другого читання в законопроєкт буде внесено правку щодо підвищення рентних платежів на видобуток марганцевих руд.


«Якщо ми сьогодні приймемо законопроект, то у нас буде два тижні на внесення правок, а потім ще час на їх обговорення», — сказав він.


Як повідомлялося, законопроєктом №1210 пропонується не тільки підвищити рентну плату за видобуток залізної руди з 8% до 10%, але і збільшити нижній поріг рентабельності залізорудної сировини з 14-25% до подвійної облікової ставки НБУ — сьогодні це 33%.


Також пропонується в якості бази для оподаткування брати вартість товарної продукції (в т.ч. концентрату, агломерату, окатишів) з вмістом Fe62-68% замість вартості видобутої руди з вмістом Fe16-30%.


Нагадаємо, міжнародна аудиторська компанія PWC провела дослідження, згідно з яким зміни до Податкового кодексу, закладені в законопроекті №1210, зроблять рентні платежі в співвідношенні до комерційного прибутку підприємств майже в 10 разів більше, ніж в Росії, а також вище, ніж в Австралії, Бразилії та Китаї.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/getmancev-viznav-neobhidnist-seryoznogo-koriguvannya-zakonoproektu-1210-630229.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя