Оголошено офіційний слоган Євробачення 2020

Євробачення 2020 Об этом сообщает nu-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Оголошено офіційний слоган міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2020. 65-й ювілейний конкурс пісні Євробачення пройде під закликом Відкрийся (Open Up).

Про це було оголошено в новому відео, опублікованому на офіційному YouTube-каналі конкурсу, повідомляє НВ Style.

"Слоган Відкрийся неповний. Відкриємося один одному. Відкрийся музиці. Відкрийся Роттердаму. Відкрийся... що б ви не вибрали! Відчуйте свободу завершити цей слоган на свій розсуд. Так ми краще пізнаємо один одного", – коментує слоган виконавчий продюсер конкурсу Сітце Баккер.

В офіційній заяві також зазначається, що цей слоган зображає атмосферу Нідерландів, де відбудеться Євробачення 2020 після перемоги їх представника Дункана Лоуренса з піснею Arcade на конкурсі 2019 року, який проходив в Тель-Авіві, Ізраїль.

"Ми шукали тему і заклик, які покажуть те, що являють собою Нідерланди. Це те, як голландці можуть ідентифікувати себе. Це країна з відкритим розумом, де люди висловлюють свою думку з повагою один до одного. Ми також визнали важливим вибрати тему, яка відповідає духу нашого часу. Люди стурбовані посиленням поляризації, і свобода не настільки очевидна для всіх, як хотілося б. Гасло Відкрийся закликає відкритися для інших людей і для різних думок", – підсумувала Баккер.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1571996279-ogolosheno-ofitsiyniy-slogan-evrobachennya-2020.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя