Керував одеським штабом "Слуги народу": Прокопенко очолив Чернігівську ОДА


Перший заступник керівника Офісу президента України Сергій Трофімов під час робочої поїздки представив новопризначеного голову обласної державної адміністрації Андрія Прокопенка

Про це повідомляє пресслужба ОДА. Об этом сообщает kalmius-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Прокопенко подякував за довіру і сказав, що готовий формувати команду реформаторів на території області.

"Мою роботу люди оцінюватимуть за конкретними результатами. Вже зараз я визначаю три основні напрямки, які допоможуть забезпечити зміни в області на краще. Це – створення нових робочих місць, розвиток людського капіталу та боротьба з корупцією", – зауважив новий голова ОДА

Прокопенко працював політтехнологом. Закінчив філософський факультет КНУ імені Тараса Шевченка. Кандидат філософських наук.

У 2012-2013 рр займав посаду радника віце-президента, після очолював департамент комунікації зі співробітниками та корпоративними ЗМІ нафтової компанії ТНК-ВР (Бі-Пі).

З 2015 року очолює компанію Прокопенко і партнери, яка спеціалізується на управлінні виборчими кампаніями, стратегічних та кризових комунікаціях.

У 2015 році був обраний депутатом Чернігівської облради від фракції Наш край, але через рік склав мандат.

На парламентських виборах 2019 року очолював Одеський обласний штаб Слуги народу.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/01/keruvav_odeskym_shtabom_quotslugy_naroduquot_prokopenko_ocholyv_chernigivsku_oda”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя